Okolicznościowe plakaty upamiętniające 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

W Bibliotece, na I piętrze można obejrzeć okolicznościowe plakaty upamiętniające 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wykonali je uczniowie klas V-VIII szkól podstawowych miasta i gminy, którzy wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Bibliotekę. Autorami sześciu nagrodzonych prac są:  Zuzanna Ławniczak z kl. V , Kacper Merta i Wiktoria Ciesielska z kl. VII oraz Gabriela Wycichowska z kl. VIII, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie, Amelia Urbaniak, ucz. kl. V Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie oraz Wiktoria Wudarczyk ucz. z kl. V Szkoły Podstawowej w Konradowie. Zapraszamy!