Escape room “Na tropie przygody”

Zapraszamy do wzięcia udziału w grze logicznej escape room „Na tropie przygody”, organizowanej 11 czerwca 2021 roku w ramach projektu „Ciekawość
– pierwszy stopień do wiedzy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Ta wywodząca się z cyfrowej rzeczywistości zabawa realizowana będzie na podstawie książek Neli Małej Reporterki. Gracze będą rozwiązywać zagadki ze świata przyrody i wędrówek. Wykorzystają przy tym wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości, a także poznają smak egzotycznych podróży. Czas na ucieczkę to tylko 30 minut. Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 16 lat. Chętni będą zapisywani do określonej trzyosobowej drużyny. Uwaga: ilość miejsc ograniczona! Zapisy pod numerem telefonu 65 540 21 33 lub osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych. Drużyna, której uda się opuścić pokój w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody książkowe.