“Cudowny świat baśni Andersena” – podsumowanie konkursu

„Cudowny świat baśni Andersena” to tytuł konkursu plastycznego ogłoszonego przez naszą bibliotekę dla uczniów klas II i III szkół podstawowych miasta i gminy Wschowa. Na konkurs napłynęły 54 prace wykonane różnorodną techniką plastyczną m.in. do baśni „Calineczka”, „Dziewczynka z zapałkami”, „Królowa Śniegu” , „Słowik”, „Świniopas”.

Wczoraj, 15 października 2020 r., laureaci  odebrali nagrody. Książki i dyplomy pamiątkowe za prace nagrodzone otrzymali: Gabriela Bogacz i Barbara Gałka uczennice klas II Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie oraz  Przemysław Strojwąs uczeń klasy II ze Szkoły Podstawowej ze Siedlnicy. Wyróżnienia trafiły do Dominiki Guziak ucz. klasy III ze Szkoły Podstawowej w Konradowie, Magdaleny Sobeckiej ucz. klasy II ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni i Aliny Kamenczuk z klasy II Szkoły Podstawowej we Wschowie.

Piękne prace można oglądać  w Bibliotece, w galerii na parterze. Zapraszamy.