Noc Bibliotek

10 października 2020 r. zapraszamy  uczniów klas I-III szkół podstawowych  na wspólną zabawę pt. „Okaż kulturę i  dbaj o naturę” w godz. od 17.00 do 20.00. Na uczestników czekać będzie Escape Room „Porządki w Gatunkowie”, ekologiczny tor przeszkód, który będzie trzeba pokonać przy pomocy interaktywnych robotów Photonów oraz seans filmowy, podczas którego wyświetlimy film „Jakub, Mimmi i gadające psy”. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego karty uczestnika. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży lub pod numerem telefonu 65 547 60 63.

Dla dzieci, które nie będą mogły wziąć udziału w naszej akcji z powodu ograniczonej liczby miejsc mamy niespodziankę! Stu pierwszym osób, które zgłoszą się na maila oddwschowa@wp.pl udostępnimy link z filmem „Jakub, Mimmi i gadające psy” do domowej projekcji. Link będzie wysyłany w piątek, 9 października, a skorzystać można będzie z niego do poniedziałku 12 października.

Akcji Noc Bibliotek towarzyszyć będzie także wystawa książek „Czytaj i bądź eko!”, prezentująca dostępną w Bibliotece literaturę związaną z ochroną środowiska i propagującą ekologiczny tryb życia.