LEGIMI na styczeń


Od poniedziałku, 4 stycznia, można mailować po kody do LEGIMI. Zasady pozostają bez zmian! Miło nam poinformować, że do kwietnia 2021 r. ilość kodów jest zwiększona dzięki otrzymanym dodatkowym środkom finansowym z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Przypominamy zasady jak można otrzymać kod:
Prosimy zgłaszać się TYLKO DROGĄ MAILOWĄ od poniedziałku, 4 stycznia, od godz. 8:00. (wcześniejsze zgłoszenia, nawet te tuż przed godz. 8:00, nie będą brane pod uwagę!). Przesyłać je będziemy zwrotnie do Państwa również drogą elektroniczną do momentu wyczerpania, zgodnie z kolejnością przychodzenia maili od Państwa.
Zgłoszenia prosimy przesyłać tylko na adres: bwypwschowa@gmail.com podając w treści maila swoje imię i nazwisko. Na jedno zgłoszenie przesyłamy tylko jeden kod dostępu do LEGIMI!
UWAGA! Jeżeli dwie osoby chcą dokonać zamówienia z tego samego maila, to powinny przysłać dwa oddzielne maile podając w każdym jedno nazwisko! Oferta jest skierowana do czytelników naszej biblioteki.