Absolutorium WUD

15 czerwca odbyło się uroczyste absolutorium drugiej edycji Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego organizowanej przez Referat Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miasta
i Gminy Wschowa, Akademię Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie oraz Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy we Wschowie. To wyjątkowe wydarzenie było zwieńczeniem całorocznej pracy małych studentów oraz wszystkich osób zaangażowanych w projekt. Tego dnia 20 absolwentów zakończyło swoją edukacyjną przygodę, otrzymując pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Było to bardzo ważny i podniosły dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Po wręczeniu dyplomów i uroczystym ślubowaniu dzieci miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z organizatorami.
Druga edycja Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego obfitowała w różnorodne zajęcia, dzięki którym studenci zdobyli mnóstwo cennych doświadczeń. Każde spotkane było okazją do odkrywania nowych zainteresowań, budowania pewności siebie i rozwijania umiejętności współpracy. Gratulujemy wszystkim absolwentom za ich wytrwałość!
Szczególne podziękowania kierujemy do Rektora Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie dr. Janusza Poły, Prorektor ds. studentów dr Doroty Sipińskiej i całego zespołu ANS za merytoryczne wsparcie, a także do Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak oraz Anna Wiśniewska Dyrektor Biura Oświaty i Spraw Społecznych UMiG Wschowa za stworzenie projektu Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Dziękujemy również prowadzącym zajęcia, Wasze wsparcie i zaangażowanie było nieocenione.