Zapraszamy do udziału w Nocy Bibliotek

Zapraszamy do udziału w IV edycji Nocy Bibliotek. Hasło tegorocznej akcji to “RzeczpospoCzyta”.

Na uczestników czekać będziemy w sobotę, 9 czerwca 2018 r., od godz. 18.00. Dla dzieci w wieku 9 – 12 lat przygotowaliśmy zabawę „Od gór do morza – 100 zagadek o Polsce”, a następnie projekcję filmu przygodowego „Tarapaty”. Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy przyjmujemy w Oddziale dla Dzieci do 7 czerwca lub wyczerpania miejsc.

Natomiast młodzieży w wieku 14+ oraz dorosłym proponujemy wspólne spędzenie czasu przy grach planszowych – Party Time, Kolejka, Kocham Cię Polsko itp., niezobowiązujący literacki flirt lub sprawdzenie swoich umiejętności dedukcyjnych w Escape Roomie. Od młodzieży do lat 18 wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Zgody do pobrania poniżej.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Biblioteki lub pod nr tel. 65 547 60 63.

Zgody rodziców 14+

Zgody rodziców 9-12