Konkurs fotograficzny – “Fragment Biblioteki”
Kochani miłośnicy książek i fotografii!
Z okazji zbliżających się obchodów Dni Wschowy, z przyjemnością ogłaszamy nasz najnowszy konkurs fotograficzny – “Fragment Biblioteki”! Czekamy na Wasze kreatywne
i piękne ujęcia przedstawiające wyjątkowe fragmenty naszej Biblioteki.
Zasady konkursu są proste:
Zróbcie zdjęcie, które przedstawia jakiś interesujący fragment naszej biblioteki – może to być fragment półki z książkami, czytelnik w jednym z kątów biblioteki, ciekawy detal architektoniczny lub cokolwiek innego, co wam się podoba!
Udostępnijcie swoje zdjęcie na Facebooku, bezpośrednio pod tym postem.
Konkurs trwa do 5 czerwca, do godziny 23:59. Pamiętajcie, że tylko zdjęcia opublikowane w tym czasie będą brane pod uwagę.
Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają atrakcyjne nagrody.
Dodatkowo, wybrane zdjęcia zostaną wyeksponowane na wystawie w naszej Bibliotece lub na naszym profilu, aby podzielić się Waszym artystycznym spojrzeniem na nasze przestrzenie czytelnicze.
Nie możemy się doczekać Waszych utalentowanych prac! Udostępniajcie swoje zdjęcia, tagujcie nas i bądźcie częścią tej wspaniałej fotograficznej przygody.
Powodzenia wszystkim uczestnikom!